Folia stretch

Folia stretch rolowana (typ stretch) jest szeroko stosowanym materiałem do mocowania opakowań do palet. Idealnie nadaje się również do pakowania dużych ilości palet. Niski koszt folii stretch i jej wszechstronność sprawiają, że jest to jeden z najpopularniejszych materiałów opakowaniowych na świecie. Folia stretch chroni produkty przed wilgocią, brudem, uszkodzeniem i kradzieżą. Mogą być wykorzystywane do paletyzacji ręcznej lub mechanicznej przy użyciu maszyn pakujących (półautomatycznych i automatycznych). Folie te znajdują zastosowanie w szczególności w przemyśle spożywczym, tektury falistej, spożywczym, budowlanym, poligraficznym, kosmetycznym i farmaceutycznym.

Folia stretch - idealna do pakowania

Właściwe zamocowanie produktu wpływa na bezpieczeństwo transportu. Oczywiste jest, że każdy produkt wymaga odpowiedniego opakowania. W przeciwnym razie zła pogoda, uszkodzenia mechaniczne czy kradzież mogą doprowadzić do ogromnych strat dla firmy lub indywidualnych użytkowników. Dlatego bardzo ważne jest prawidłowe pakowanie palet lub paczek. Różne kolorowe folie stretch są stosowane tam, gdzie ważna jest prezentacja produktu. Palety i paczki najlepiej zabezpieczyć w odpowiednio dobranych sztywnych kartonach przy użyciu palet i odpowiedniej folii. Paczka musi być ciasno owinięta folią, aby się nie rozpadła, ale odpowiednie pogrupowanie paczek w większe grupy zapobiega ich przesuwaniu się lub wybijaniu podczas transportu.

Szeroka gama folii stretch

Posiadamy szeroką gamę folii stretch. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zarówno użytkowników indywidualnych, jak i firm, które wykorzystują ten rodzaj materiału w dużych ilościach, oferujemy folie opakowaniowe dostępne nie tylko w różnych kolorach, ale również w różnych ilościach materiału. Dlatego wymyśliliśmy rolki gdzie folia stretch waży od 1,5 do 3 kg, aby każdy mógł znaleźć produkt odpowiadający jego potrzebom, bez zbędnej nadpłaty.

folia stretch

Adres

Fordońska 12g

Newsletter