Kartony przeprowadzkowe

Zmiana biura lub przeprowadzka do nowego domu wymaga odpowiedniego przygotowania. Kartony przeprowadzkowe to niezbędnik, aby wszystkie przedmioty mogły być transportowane w sposób zmniejszający ryzyko uszkodzenia. Odpowiednio dobrane opakowanie na ukryte przedmioty zapewnia, że ​​delikatne przedmioty pozostaną nienaruszone nawet na długich, wyboistych drogach. Cała szara tektura wykonana jest z makulatury. Umożliwia to recykling po przeprowadzce, co jest przyjazne dla środowiska.

Pudeła do przeprowadzek wykonane są z tektury falistej o różnych grubościach i wzorach. Tak więc, przy odrobinie planowania, możesz dopasować odpowiedni pakiet do ukrytych w nim przedmiotów. Pudełka prawie zawsze mają pasujące wieczka. Po rozłożeniu opakowanie zajmuje mniej miejsca i można je łatwo schować pod łóżkiem. Prosta etykieta z informacją o dopuszczalnej wadze gwarantuje, że opakowanie odpowiada opakowaniu. Większość modeli jest wyposażona w uchwyty ułatwiające przenoszenie. 5 warstwowe kartony przeprowadzkowe to gwarancja wytrzymałości przy przenoszeniu.

5 warstwowe kartony z uchwytami

Pudełka wysyłkowe mają zwykle prostokątną geometrię. W ten sposób możesz wykorzystać całą dostępną przestrzeń i optymalnie spakować swoje rzeczy. Ułatwia również pakowanie do pojazdów. Dzięki takiemu kształtowi duża ruchoma skrzynia może być z łatwością niesiona przez dwie osoby. Dzięki wygodnie umieszczonym uchwytom pudełko można przenosić bez uszkadzania powierzchni, nawet w pełni zapakowane, aż do limitu wagi. W ten sposób produkt znajdujący się wewnątrz nie zostanie uszkodzony z powodu rozerwania kartonu transportowego podczas transportu.

Pudełka do pakowania rzeczy podczas przeprowadzki są często funkcjonalnie kompletne. Zawsze będziesz wiedział, co jest w środku dzięki miejscu do podpisania zawartości. Gdy paczka jest dostarczana ciężarówką lub innym dużym pojazdem, etykieta adresowa wyraźnie określa miejsce przeznaczenia. W wielu modelach warto zwrócić uwagę na dopuszczalny limit wagi lub liczbę osób, które muszą nosić pudełko. To cenne wskazówki dla tych, którzy wysyłają już zapakowane pudełka. Dzięki temu zaplanujesz, ile osób potrzebujesz, aby opuścić obecne mieszkanie i rozładować samochód.

Dzięki szerokiej gamie rozmiarów w naszych ruchomych kartonach możesz wybrać akcesoria, których naprawdę potrzebujesz. Duże pudełko pomieści wiele lekkich przedmiotów, a także mniejsze, bardziej delikatne przedmioty, które należy starannie zabezpieczyć. Pudełko po rozłożeniu zajmuje mniej miejsca i jest łatwe do przechowywania. Wysokiej jakości pudła kartonowe są dobrze izolowane nie tylko przed uderzeniami, ale również przed rozlanymi płynami, np. farbą używaną podczas napraw. Uszkodzony szary karton można poddać recyklingowi. Jest to materiał, który można dalej przetwarzać.

kartony przeprowadzkowe
Adres

Fordońska 12g

Newsletter