Jak wybrać idealny pojemnik do transportu

Przede wszystkim należy wybrać kartony do przenoszenia zgodnie z instrukcjami producenta. Nigdy nie przekraczaj dopuszczalnego obciążenia. W ten sposób możesz mieć pewność, że przedmioty zapakowane w karton nie zostaną uszkodzone podczas transportu. Pamiętaj również o zapewnieniu dodatkowej ochrony delikatnym produktom, takim jak folia bąbelkowa. Pomaga to chronić takie przedmioty, gdy karton jest narażony na uderzenia lub uderzenia.

Ważna jest również grubość i struktura tektury. Szara tektura, która jest powszechnie używana do ściągania izolacji, ma dwie warstwy zewnętrzne i jedną warstwę wewnętrzną tzw. falistej. Ten kawałek tektury jest bardzo ważny dla izolacji tego, co jest ukryte wewnątrz opakowania. Wysokie fale nadają kartonowi nie tylko sztywność, ale również dużą elastyczność. Z drugiej strony niskie fale zapewniają odporność na przebicia, takie jak bezpośrednie uderzenia. Pamiętaj o tym przy wyborze kartonu. Jeśli szukasz szczególnie mocnej tektury, wybierz taką z większą ilością warstw. Każda warstwa zwiększa wytrzymałość pudełka i tym samym chroni zawartość pudełka.

Folia bąbelkowa

Jeśli planujesz przeprowadzkę na duże odległości i masz kilka paczek wysyłanych przez kuriera lub firmę kurierską, która obsługuje wiele zamówień jednocześnie, wybierz pudełko, w którym jest miejsce na wpisanie adresu itp. Informacje niekrytyczne. Tego typu pudełka mają zwykle wydzieloną strefę nadruku, w której możesz wpisać wszystkie ważne szczegóły. Ten rodzaj opakowania nadaje się również do utrzymania porządku w każdym pudełku i oznakowania zgodnie z jego zawartością. Idealne połączenie to karton oraz folia bąbelkowa - to niemal gwarancja że odpowiednio spakowane sprzęty dojadą we własciwe miejsce całe.

folia bąbelkowa
Adres

Fordońska 12g

Newsletter